Loader

Autoalarmy

Meta System EasyCAN

ovládané pôvodnými diaľkovými ovládačmi vozidla

Tieto autoalarmy sú určené výlučne pre vozidlá, ktoré sú už z výroby dodávané s diaľkovými ovládačmi centrálneho zamykania. Sú navrhnuté tak, aby sa zapínali a vypínali len vtedy, keď sa zamyká a odomyká vozidlo originálnym diaľkovým ovládačom. Nie je ich možné ovládať zamknutím alebo odomknutím zámku kľúčom vo dverách vodiča alebo spolujazdca. Preto v prípade problémov s originálnymi diaľkovými ovládačmi sa dajú vypnúť núdzovým elektronickým kľúčom alebo zadaním kódu.

 

Cena 234,00 €

Meta System HPA EVO

s vlastnými diaľkovými ovládačmi

Autoalarmy rady HPA EVO sú určené hlavne pre vozidlá s centrálnym zamykaním, ktoré sú ovládané kľúčom od zámku dverí alebo pre vozidlá bez centrálneho zamykania. Autoalarmy HPA EVO sú univerzálne.

 

 

Cena od 69,00 €

MOTOCYKLOVÝ ALARM

Motocyklový alarm Meta System

Meta System DEF.COM3

motocyklový alarm

Motocyklový alarm DEF.COM3 je vhodný do všetkých typov motocyklov s 12V akumulátorom. Vyznačuje sa vysokou spoľahlivosťou, nízkou spotrebou prúdu a jeho malé rozmery zaručujú ľahkú montáž.

Hlavné vlastnosti: kompaktný programovateľný alarm so sirénou a záložným zdrojom, ovládaný dvoma rádiovými diaľkovými ovládačmi s nikdy sa neopakujúcim kódom, možnosť automatickej aktivácie alarmu, integrovaný citlivý polohový snímač odolný voči falošným poplachom, kontaktová ochrana úložného priestoru, snímač zapnutia spínacej skrinky motocykla, možnosť blokovania motora, signalizácia poplachu sirénou a blikaním smeroviek, možnosť pripojenia pagera alebo klaksónu, zapnutie/vypnutie je signalizované blikaním smeroviek, prípadne aj pípaním sirény, pamäť poplachov je signalizovaná blikaním LED diódy, možnosť núdzového vypnutia alarmu bez diaľkových ovládačov, po 5 dňoch od nepretržitého, zapnutia alarmu prechod do stop módu s nulovou spotrebou prúdu

Cena 120,00 €

IMOBILIZÉR

Meta System M43

Imobilizér M 43 umožňuje dvojité blokovanie motora, bezdrôtová komunikácia medzi rádiovými ovládačmi a jednotkou umožňuje jednoduchú obsluhu a zvonku nič nenasvedčuje, že je nainštalovaný vo vozidle. Je ideálny pre zákazníkov, ktorým nestačí továrensky dodávaný imobilizér a chcú si zvýšiť ochranu svojho vozidla.

Zariadenie sa automaticky aktivuje do 20 sekúnd od vypnutia zapaľovania a opustenia vozidla, keď sa rádiový ovládač dostane mimo dosah riadiacej jednotky. K odblokovaniu imobilizéra dôjde vtedy, ak riadiaca jednotka prijme signál z rádiového ovládača. Ovládače vysielajú signál automaticky, bez nutnosti stláčania tlačítka. V prípade poruchy alebo straty ovládača je možné zariadenie vypnúť núdzovým elektronickým kľúčom.

Cena 144,00 €

Imobilizér Meta System

MODULY K AUTOALARMOM

Modul k autoalarmu Meta System

Meta System M1603

polohový snímač

Polohový snímač M 1603 s nastaviteľnou citlivosťou je vybavený inteligentnou elektronikou, ktorá si zapamätá presnú polohu vozidla pri zapnutí autoalarmu. Pokus o krádež kolies, zdvihnutie alebo odtiahnutie vozidla je bezpečne detekované a dôjde k aktivácii autoalarmu vo vozidle. Snímač je imúnny voči otrasom od okoloidúcich vozidiel, električiek a pod.

 

Cena 54,00 €

Meta System M23

mikrovlnný snímač

Slúži ako doplnková priestorová ochrana vozidiel. Má nastaviteľnú citlivosť. Odporúča sa v prípadoch, keď ultrazvukový priestorový snímač nie je možné použiť. Je ideálny na ochranu nákladného priestoru dodávkových automobilov a interiéru kabrioletov. Jeho výhoda je aj v tom, že nie je zvonku viditeľný.

 

Cena 60,00 €

Modul k autoalarmu Meta System

všetky uvedené ceny sú vrátane DPH a bez montáže

pokračovať

nižšie

SETECH, spol. s r.o.

Borekova 6, 821 06 Bratislava

Slovenská Republika

IČO: 17321506

IČ DPH: SK2020312228

IBAN: SK0611000000002623040737

www.setech.sk

www.metasat.sk

www.metatrak.sk

Otváracie hodiny:

Pondelok - Piatok: 800 - 1600

Sobota - Nedeľa: zatvorené

 

02/ 45 64 45 45

0903 255 717

 

obchod@setech.sk

servis@setech.sk

© SETECH spol. s r.o. All Rights Reserved.

Všeobecné obchodné podmienky

Ochrana osobných údajov

Reklamačný poriadok